Ar kada teko ieškant stilingų drabužių į darbą ar smagiam pasisėdėjimui pas draugę prabėgti savo miesto didžiausio prekybos centro visas drabužių parduotuves ir nerasti nieko, kas atitiktų Jūsų lūkesčius ir būtų už adekvačią kainą? Tada prisėsti ant suoliuko ir spręsti dilemą: viršyti tam skirtą biudžetą ar rinktis variantą „iš bėdos“. Mūsų komandos nariams teko, nes mūsų kaip ir daugumos lietuvių pajamos turi ribas ir šios ribos panašios.

Karantinas mums visiems buvo stiprių pokyčių metas. Dirbdami iš namų sugalvojome, kad metas įgyvendinti svajonę – įkurti elektroninę parduotuvę, parduodančią drabužius, kurių patys ieškome ir dažnai nerandame. Įsigyjant drabužius, mums svarbu:

  • Kad jie pabrėžtų kompeteciją, profesionalumą, stilingumą
  • Jų stilius neišeitų iš mados per kelis mėnesius
  • Būtų adekvatus kainos ir kokybės santykis
  • Kad drabužiai būtų ne vienkartiniai, juos galėčiau dėvėti kelis sezonus o jie atrodytų kaip nauji

Tad šių svarbių aspektų bus laikomasi aprangamoterims.lt, o kad lengviau būtų galima išsirinkti – drabužių kolekcija bus nuolat atnaujinama, papildant naujienomis iš daugiau nei 50 prekių ženklų. Mūsų pagrindinis tikslas kuriant šią parduotuvę yra kad kuo daugiau moterų galėtų mėgautis kokybiškais ir stilingais drabužiais už adekvačią kainą.


Džiaugiamės galėdami tuo pasidalinti su Jumis!